Jelentkezési határidő: 2020. February 23. | Munkakör: Szakács

Amennyiben szeretnél jó munkakörnyezetben, egy országosan elismert borászat és étterem csapatában dolgozni, van gyakorlatod a vendéglátásban és szereted is csinálni, szereted a kiváló ételeket és borokat, valamint egy kiemelten jó hangulatú közösség tagja is szívesen lennél, jelentkezz szakácsnak a Bock Pince felett üzemelő Bock Óbor Étterembe.

Feladatok

  • À la carte ételek készítése, tálalása,
  • Részvétel a rendezvények előkészületében és lebonyolításában,
  • Kisegítő személyzet irányítása,
  • Alapanyagok, félkész és késztermékek leltárának követése,
  • Árurendelés összeírása.
  • Elvárások

    • Középfokú iskolai végzettség,
    • Igényes és precíz munkavégzés,
    • Nyitottság az újdonságok irányába,
    • Dinamikus, barátságos személyiség,
    • Vendég- és minőség orientáltság,
    • Tiszta, ápolt megjelenés.

    Előnyök

    • B kategóriás jogosítvány,
    • Tapasztalat hasonló munkakörben,
    • Szakirányú végzettség,

    Amit nyújtunk

    • Igényes munkakörnyezet,
    • Munkaruha biztosítása,
    • Munkába járás támogatása,
    • Képzési támogatás lehetősége,
    • Versenyképes fizetés tapasztalat és kvalitásoknak megfelelően, egyéni megállapodás szerint.